TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Uluslararası Tesis Yonetim Zirvesi`nde Işbirliği Protokolü Imzalandı

İSTANBUL
02.12.2019 (Son Güncelleme: 06.12.2019 10:11:31)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından 30 Kasım – 01 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşen “Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi`ne” Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN ile Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Ömer Kanat ve Sn. Ümit KARAMAN katılım sağlamıştır.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından 30 Kasım – 01 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşen "Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi`ne" Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN ile Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Ömer KANAT ve Sn. Ümit KARAMAN katılım sağlamıştır. 

 

Görüşmelerimiz sonucunda, şehirleşmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde, insan psikolojisi ve toplum sosyalliği üzerinde büyük katkısı olan fauna ve floranın iş ve yaşam alanlarında, belli bir evrim ve sürdürülebilirlikte hayat bulmaya devam edebilmesi, imalatçı firmaların bu gerekliği projelerine dahil etmeleri, tesis yönetim firmalarının da imalatı yapılmış peyzaj mimarisini yine bu konuda eğitim almış peyzaj mimarı, personel üzerinde kontrol, koruma, bakım, geliştirmelerini sağlayarak çevre sağlığı ve insanımızdaki çevre duyarlılığını karşılık bulmasını sağlayacak ortak çalışmalar, eğitim ve işbirliği ortamı oluşturmak amaçlı "İşbirliği Protokolü" imzalanmıştır.

 

Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesin de Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN Peyzaj Mimarları ile çalışmanın önemini vurgulayan sunum gerçekleştirdi. 

 

Okunma Sayısı 34
Fotoğraf Galerisi