TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

14. ULUSAL PEYZAJ MİMARLIĞI ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA İLETİŞİM ÖDÜLÜ ELİF ERGU DEMİRAL'A TAKDİM EDİLMİŞTİR

14. ULUSAL PEYZAJ MİMARLIĞI ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA İLETİŞİM ÖDÜLÜ ELİF ERGU DEMİRAL'A TAKDİM EDİLMİŞTİR
MERKEZ
08.01.2024

14'üncüsü düzenlenen Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri kapsamında İletişim Ödülüne layık görülen Gazeteci, Yazar Elif ERGU DEMİRAL'a, törenin yapıldığı tarihe yurt dışında bulunduğundan törene katılamaması sebebiyle ödülü, Yönetim Kurulu Başkanımız Yasin OTUZOĞLU tarafından İstanbul'da kendisine takdim edilmiştir.

8 Aralık 2023 Cuma günü TMMOB Mimarlar Odası`nda düzenlenen 14. Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri ve 11. Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri Ödül Töreni ve 2024 yılı Yılbaşı Kokteyli düzenlenmişti. Ülkemizdeki Peyzaj Mimarlığı faaliyetlerinin tanıtılması, özendirilmesi, ödüllendirilmesi, güzel sanatların teşvik edilmesi, mesleğin gelişiminin desteklenmesi ve kamuoyunun gündeminde bulundurulması amacıyla 14`üncüsü düzenlenen Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri kapsamında İletişim Ödülüne layık görülen Gazeteci, Yazar Elif ERGU DEMİRAL`a, törenin yapıldığı tarihe yurt dışında bulunduğundan törene katılamaması sebebiyle ödülü, Yönetim Kurulu Başkanımız Yasin OTUZOĞLU tarafından İstanbul`da kendisine takdim edilmiştir. 

Sürdürülebilir yaşam tarzını, doğa ve çevre koruma bilincini, mesleğimiz ve Odamız ile ilgili konulara basılı ve elektronik ortamlarda yer vermesi sebebiyle Odamız ve meslektaşlarımız adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

15. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 243